החברה שלנו

ביצוע פרויקטים למגורים ופרויקטים ציבוריים

נופים מקבוצת פלוטקין הינה חברת בנייה בסיווג בלתי מוגבל (ג – 5 – 100) המתמחה בביצוע פרויקטים למגורים ופרויקטים ציבוריים ברחבי ישראל. חברת נופים מצוידת בשיטות ניהול וביצוע מתקדמות, כלים חדשניים וכוח אדם איכותי שנבחר בקפידה, לרבות קבלני משנה מנוסים בכל התחומים הנאמנים לערכי החברה. הסינרגיה הקיימת, בין החברות בקבוצה: חברת נופים פרויקטים בע"מ בעלת יכולת ביצוע עצמית ולובאן משאבים בע"מ שהינה תאגיד מורשה להעסקת עובדים זרים בענף הבניין, מאפשרת לקבוצה עצמאות וגמישות רבה בתחום הביצוע וכן יכולת יזמית גבוהה ביותר בתחום ההתחדשות העירונית על סוגיה.

קבוצת פלוטקין- מובילה בהתחדשות עירונית בישראל

קבוצת פלוטקין הייתה מהראשונות שזיהו את האתגר ואת היתרונות של פרוייקטים של התחדשות עירונית, ופעילה בתחום למעלה מעשר שנים, ומקדמת ביצוע אלפי יחידות בפרוייקטים מסוג זה.
הבעלות הפרטית של הקבוצה והמגע האישי של בעליה עם הגורמים המעורבים בפרוייקטים- הדיירים, גורמי התכנון ועוד, הפכו אותה למובילה בתחום, ומהקבוצות היחידות בארץ שמעורבות בפרוייקטים של התחדשות עירונית שהבשילו לשלב הביצוע. וזאת תוך הבנה כי מדובר בתהליך מורכב הדורש סבלנות, עקשנות ודבקות במטרה.

חזון נופים פלוטקין – להמשיך לבנות על ערכים

חזון נופים פלוטקין הוא להמשיך להיות חברת בנייה מובילה בישראל, המביאה אל כל פרויקט מקצועיות וניסיון עם חדשנות ויצירתיות. בדרך לכל יעד והישג אנו שואפים לפעול בנאמנות מלאה לערכי החברה: איכות, שירות ואמינות, ולבטא אותם בכל צעדינו. כחברה שאלו ערכיה, ושהמצוינות טבועה במהותה, נרצה לשמש תמיד כבית ומקור גאווה לעובדינו, לנותני השירות שלנו וללקוחותינו.

תפיסת העבודה | איכות מירבית במינימום זמן

העיקרון המנחה את פעילותה של נופים פלוטקין הינו ביצוע כל פרויקט במהירות המירבית, תוך הקפדה על איכות ללא פשרות. החברה מבצעת בו זמנית מספר פרויקטים ממוקדים, אשר ניתן לשלוט עליהם בצורה אופטימאלית, כך שלקוחותיה יקבלו לידיהם את המוצר הטוב ביותר במועד שהובטח להם ואף לפניו. בעזרת ניסיון, ידע והבנה ייחודית בשוק הבנייה הישראלי, אנו מזהים את צרכיהם המשתנים של הלקוחות, ומסמנים בהתאם את המטרות בכל פרויקט. הביצוע מתאפיין בשיטות הנדסיות ייחודיות, במקצועיות השואפת לשלמות בכל פרט, בשירותיות נבונה, קשובה ואדיבה, ובדבקות בלוח הזמנים. העשייה בסטנדרטים גבוהים אלה ממצבת את נופים כחברה אמינה ושונה בשוק הבנייה, שמבצעת כל פרויקט ברמה גבוהה ובזמן קצר.